کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی رودهن
دوشنبه 13 آبان 1398 ساعت 08:43 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نمایندگی رودهن | ( نظرات )
جلسه نهم از دور سیزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگرهٔ 60؛ نمایندگی رودهن ویژه آقایان مسافر و همسفران در روز شنبه مورخ 98/08/11 با دستور جلسه(یادگیری و رابطه آن با معرکه گیری و جشن پنج سال رهایی ایجنت محترم نمایندگی مسافر رضا) با استادی دیده بان محترم مسافر محمد صادق و نگهبانی مسافر هادی و دبیری مسافر مرتضی رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمد صادق هستم یک مسافر
خیلی خوشحالم که در خدمت شما عزیزان هستم وامیدوارم در مکان جدید نمایندگی هر چه بیشتر به اهداف کنگره 60 دست پیدا کنید.در ابتدا من کمی به عقب برمی گردم، به گذشته ای که معرکه گیری از امروز خیلی بیشتر بود. در حال حاضر شاید بعضی از افراد تازه وارد که خیلی حالشان خوب نیست این عمل را انجام بدهند و بقیه با ورود به کنگره ودیدن جو موجود وادبی که اینجا حاکم است دیگر به خودشان اجازه نمی دهند که معرکه گیری کنند.در قدیم معرکه گیری بیشتر بود برخی از افراد عده ای را دور خود جمع می کردند و دسته  و باند تشکیل می دادند وقوانین را اجرا نمی کردند والبته آسیب  و ضرر این کار بیشتر به خود آنها بر می گشت.

اهمیت این دستور جلسه امروز بیشتر به این خاطر است که من در اجتماع نیز این آموزشها را مورد توجه قرار دهم و دچار معرکه گیری نشوم به طور مثال اگر من موردی از کسی می بینم واو را می بخشم باز نفس اماره من برای من در درون من معرکه گیری می کند وپیام می دهد که تو می توانستی جور دیگری برخورد کنی و باید انتقام می گرفتی .من باید بدانم که یک جاهایی نبخشیدن افراد نوعی از ضد ارزشها می باشد واگر دانایی من کم باشد نفس اماره برای من هیاهو می کند ومرا وارد ضد ارزشها می کند.
این موضوع امکان دارد برای هر فردی اتفاق بیافتد ولی کسانی که علم ودانایی آنها بیشتر است  معمولا گوش به حرف نفس اماره نمی دهند ومر تکب  ضد ارزشها نمی شوند. ولی شخصی که دانش وآگاهی ندارد خیلی راحت می تواند اسیر نفس اماره شود و بازیچه نفس اماره شود.


در ادامه پنج سال رهایی وآزاد مردی ایجنت محترم نمایندگی رودهن آقای رضا شهریاری را جشن گرفتیم.


سخنان استاد وراهنمای مسافر دیده بان محترم آقای صداقت:
در مورد رضا شهریاری عزیز اگر بخواهم کوتاه صحبت کنم باید بگویم  تقریبا از شش سال پیش که وارد کنگره شد وبه نمایندگی صالحی آمد ،اولین خدمتی را که انجام داد این بود که ما برای پخت غذا دچار مشکل شدیم وگاز نداشتیم و اقا رضا  با درست کردن آتش وزغال مشکل را برطرف کردند.رضا از اولین رهجو هایی بود که سفر سیگار را شروع کردند وبه نوعی خودش پی گیر درمان کامل خودش بود وبه نظر من راهنما برای کسانی که می خواهند جذب کنگره شوند تلاش زیادی نمی کند و من نیز برای این افراد نقش الگو را داشتم.
رضا در کنگره به صورت خودکار شروع به خدمت کرد وسی دی ها را منظم می نوشت و در این راه کسانی بودند که به او کمک می کردند بعد از این که در امتحان کمک راهنمایی قبول شد من به او پیشنهاد دادم که به نمایندگی رودهن برود وبا این که خانه اش تهران است قبول کرد وبا فرمانبردار بودن به جایگاه های بالاتر نیز دست پیدا کرد.امیدوارم در آینده در زندگی شخصی وکنگره همیشه موفق باشد.

سخنان مسافررضا:

ابتدا باید از بنیان گذار کنگره60 جناب آقای مهندس دژاکام به دلیل ایجاد بستری مناسب برای درمان اعتیاد به نام کنگره60 تشکر کنم وهمچنین بابت تلاشهای مستمر ایشان در جهت راه اندازی شعب مختلف در تهران وشهرستانها سپاسگزارم در ادامه از آقای مجید سلامی جانشین نگهبان کنگره60 ودیده بان رابط شعب تهران به دلیل عنایت ولطفی که به نمایندگی رودهن داشته ودارند تشکر می کنم که با حمایت های بی دریغ ایشان امروز نمایندگی رودهن موفق به اجاره مکانی در خور توجه ومناسب گردیده است.
خداوند را شکر می کنم که این فرصت ولیاقت را به من داد تا در این مسیر خدمت کنم واز راهنمای خودم که همیشه معلم بزرگی برای من بوده تشکر می کنم وهمیشه تسلیم فرامین ایشان می باشم وباید صادق باشم وبگویم که اوایل ورودم به کنگره فکر نمی کردم که در این مسیر باقی بمانم ولی با حمایت راهنما و خانواده وبویژه همسفرانم وهم لژیونی هایم امروز موفق به ادمه مسیرم  در کنگره شده ام واین به خاطر این است که کنگره مانند یک دانشگاه است وهر شخص با ورود به آن با فرمانبرداری موفق خواهد بود.

امروز باید از کسانی که باعث شدند وارد لژیون مالی بشوم نیز تشکر ویژه ای داشته باشم زیرا این لژیون آموزش هایی به من داد که در تمام مراحل زندگی به کمک من می آید.در پایان امید وارم تمام کسانی که برای در مان به کنگره60 میآیند با گذشت از ترس خود وگوش به فرمان بودن به تعادل برسند و آرزویم در این روز این است که هر چه زودتر نمایندگی رودهن موفق به خرید یک زمین وساخت آن گردد .

سخنان راهنمای همسفرخانم بهار:

به آقای شهریاری و راهنمای سفر اول همسفر ایشان تبریک می گویم وتبریک ویژه به دیده بان محترم آقای صداقت بابت آزادمردی رهجویشان دارم.

سخنان همسفر آقا رضا:

بابت تجربه این جایگاه خداوند را سپاسگزارم واز آقای مهندس دژاکام وخانم آنی تشکر می کنم وهمینطوراز دیده بان محترم وراهنمای مسافرم آقای صداقت سپاسگزارم وباید بگویم روز اولی که به کنگره آمدم جشن تولد پنج سال رهایی مسافرم برای من یک آرزوی دور از انتظار بود ولی خدا را شاکرم که با آموزش های کنگره وبستر مناسب موجود وتلاش های خدمتگزاران کنگره امروز این آرزوه تبدیل به واقعیت شده است.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جشن ها، کارگاه های آموزشی عمومی، اخبار،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محسن ، لژیون دوم یکشنبه 19 آبان 1398 12:52 ق.ظ
سلام عرض تبریک به آقا رضا
نجمه همسفرغلامرضا شنبه 18 آبان 1398 03:25 ب.ظ
سلام وخداقوت به استادوتولدآقارضاایجنت محترم راتبریک میگویم
محمود سه شنبه 14 آبان 1398 04:03 ب.ظ
جا داره که من هم به نوبع خود ورود اعضای کنکنره 60 را به نمایندکی جدیدمان تبریک عرض کنم و در ضمن ازاد مردی اقای شهریاری را به خود و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنم و برایشان پاکی بی تاریخ ارزو میکنم
نجمه همسفرغلامرضا سه شنبه 14 آبان 1398 04:09 ق.ظ
خداقوت به استاد وخسته نباشید به نگهبان ودبیر وآزادمردی آقارضاایجنت محترم راتبریک عرض می نمایم وامیدوارم که موفق باشید
مسافر علی لژیون ۶ سه شنبه 14 آبان 1398 01:30 ق.ظ
باسلام وخسته نباشید به تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰ وتبریک برای ساختمان جدید نمایندگی رودهن وخسته نباشید به استاد جلسه اقای صداقت وتبریک مخصوص به ایجنت شعبه اقای شهریاری بابت ۵ سال رهایشان وگرفتن نشان ازاد مردی شان باارزوی موفقیت در جایگاهای بالاتر
دوشنبه 13 آبان 1398 11:30 ب.ظ
سلام خدا قوت و تبریک
مسافر احمد دوشنبه 13 آبان 1398 08:49 ب.ظ
سلام خدا قوت و تبریک به آقای صداقت و آقا رضا عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات