کارگاه آموزشی عمومی+جشن سومین سال رهایی مسافر عباس
شنبه 15 تیر 1398 ساعت 04:26 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نمایندگی رودهن | ( نظرات )
جلسه هفتم از دور دوازدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگرهٔ 60؛ نمایندگی رودهن ویژه آقایان مسافر و همسفران در روز شنبه مورخ 98/04/15 با دستور جلسهتخریب‌های شیشه و درمان آن با متد D.S.T و جشن سومین سال رهایی مسافر عباس با استادی کمک راهنمای محترم مسافر احمد و نگهبانی مسافر مهدی و دبیری مسافر مهرداد رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد:

دستور جلسه امروز دوبخش است اول دستور جلسه هفتگی با عنوان  تخریب هایشیشه و درمان آن با متد D.S.T 

مواد مخدر اول یک در سبز را به انسان نشان می‌دهد و بعد همه‌چیز عوض می‌شود مخصوصاً شیشه؛ جنگ جهانی دوم دروازه ورود شیشه به هستی بود شیشه را به سربازان می‌دادند تا زمان بیشتری را بیدار بمانند تا بهتر بجنگند، مصرف‌کننده شیشه روزهای اول یک انرژی بیشتری دارد و دو برابر روزهای دیگر به کارهایش می‌رسد اما بعد از زمان کوتاهی شخص دچار انزوا، بی‌خوابی و توهم می‌شود و گاهی این توهمات برای مصرف‌کننده شیشه واقعی است،

شیشه بسیار راحت انسان را در شرایطی قرار می‌دهد تا تصمیمات اشتباهی بگیرد، مثل بریدن سر فرزند خودش یا شک کردن به خانواده و همسر خودش. در مورد تخریب شیشه برای من این‌گونه بود من فکر می‌کردم دیگران توهم می‌زنند اما من هرگز توهم نمی‌زنم.
بسیاری از عزیزانی که شیشه مصرف می‌کنند بر این باور هستند که شیشه هیچ‌گونه درمانی ندارد، من وقتی وارد کنگره شدم متوجه شدم که اشخاص زیادی در این مجموعه مصرف مواد شیشه خود را با روش dsd و با داروی او تی درمان کرده‌اند من هم توانستم به‌راحتی با این روش و دارو درمان شوم و دوباره متولد شوم و به زندگی برگردم.

در ادامه جلسه جشن سه سال رهایی مسافر عباس رهجوی راهنمای محترم احمد آقا با شکوه برگزار گردید

خلاصه سخنان راهنما درباره مسافر:

در مورد تولد سه سال رهایی عباس عزیز هم باید بگویم عباس روز اول که وارد کنگرهٔ 60 شد آمده بود تا ببیند برادرش در کنگره درست سفر می‌کند یا نه که خودش هم در کنگره ماندگار شد و به درمان رسید و با فرمان‌برداری و کمک و یاری هم‌سفرانش از بزرگ‌ترین تاریکی هستی که مواد مخدر هست خارج شود، امیدوارم در امتحان کمک راهنمایی قبول شود زیرا لیاقت این جایگاه را دارد و بیرون از کنگره به خواسته‌های شخصی خودش برسد این تولد را به عباس عزیز و هم‌سفرهایش و کمک راهنماهای هم‌سفرهایش خانم فاطمه و خانم شیما تبریک و خدا قوت عرض می‌کنم؛ همسفران واقعاً به مسافران کمک می‌کنند و باعث می‌شوند مسافر سختی سفر را احساس نکند؛ و در پایان امیدوارم عباس عزیز به جایگاهی که علاقه دارد برسد تا بتواند به اهداف خودش در مسیر زندگی نزدیک شود.

اعلام سفر مسافر: سلام دوستان عباس هستم مسافر، تخریب بیست سال آخرین آن تی ایکس شیره تریاک، ده ماه و بیست روز سفر کردم به روش دی. اس. تی، با داروی او. تی به کمک راهنمایی احمد آقا ورزش والیبال رهایی از مواد سه سال و دو ماه و بیست‌وشش روز در ضمن مسافر نیکوتین هم هستم ده ماه و دو روز سفر کردم به روش دی. اس. تی با نیکوتین خوراکی به کمک راهنمایی احمد آقا رهایی از نیکوتین سه سال و دو ماه.

آرزوی مسافر:

 آرزوی من رسیدن به درمان و رهایی تمام سفر اولی‌ها به‌خصوص برادران خودم.

خلاصه سخنان مسافر:

خدا را شاکرم که هم‌چین لیاقتی را نصیب من کرد که در جمع شما عزیزان باشم و در این جمع فقط عشق و محبت است که جاری است و اگر امروز من به این نقطه رسیدم تماماً از محبت و عشق تک‌تک شما عزیزان است که در این مسیر به من یاری رساندید.
از راهنمای عزیزم تشکر می‌کنم که لحظه‌به‌لحظه با من بود تا به درمان و رهایی رسیدم و بعد از رهایی هم راهنمایی‌های ایشان بود که توانستم به این جایگاه برسم و بتوانم خدمت‌گزار کوچکی باشم در نمایندگی، از همسفران عزیزم تشکر می‌کنم که در این مسیر وجود من و بدی‌های من را تحمل کردند و با حضورشان به من یاری رساندند و خدا را شکر می‌کنم که در کنار من حضور دارند و همیشه حامی من بودند از کمک راهنمایان هم‌سفرانم خانم فاطمه و خانم شیما تشکر می‌کنم که در این راستا برای همسفران من سنگ تمام گذاشتند؛ هر سفر سختی‌های خودش را دارد در سفر اول برای رسیدن به درمان فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشتم و با فرمان‌برداری و صبر توانستم به درمان و رهایی برسم از روزی که وارد سفر دوم شدم سعی من بر این بود که اشتباهات خودم را شناسایی کنم و آن‌ها را تغییر بدهم و تنها موردی که خیلی به من کمک کرد تا بتوانم خودم را بشناسم اول راهنمایی‌های راهنمای عزیزم بود و دوم خدمت کردن در کنگرهٔ 60 در جایگاه‌های مختلف که هر جایگاه به‌نوبه خود مهد آموزشی بود برای من و از خداوند خواهانم که لیاقت جایگاه کمک راهنمایی را به من بدهد تا بتوانم این جایگاه را هم تجربه کنم و خدمت گذار لایقی باشم برای کنگرهٔ 60 و تمام کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد هستند.

خلاصه سخنان کمک راهنمای همسفر:

این روز را به جناب مهندس و خانم آنی و خانواده بزرگ کنگرهٔ 60 به‌خصوص نمایندگی رودهن تبریک میگویم به کمک راهنما محترم احمد آقا این روز را تبریک میگویم زهرای عزیز همیشه خدمتگزار بود وقتی وارد لژیون من شد به‌عنوان یک سفر دومی به من کمک کرد و من از این بابت از خانم فاطمه تشکر می‌کنم و در آخر بهترین‌ها را برای خودش و خانواده محترمش از خداوند خواستارم.

خلاصه سخنان همسفر زهرا:

تولد سه سال رهایی مسافرم را به خودش به کمک راهنمای مسافرم احمد آقا و راهنمای خودم خانم شیما تبریک میگویم و از کمک راهنمای محترم خانم فاطمه که برای تمام ما زحمت‌های زیادی کشیدند و حضور ایشان بود که گروه خانواده در نمایندگی رودهن شروع به کارکرد تشکر می‌کنم؛ من به‌عنوان یک همسفر باید در تمام مشکلات پشت مسافرم مثل یک ستون باشم تا بتواند به‌راحتی حرکت کند و به هدفش که رهایی و درمان اعتیاد است دست پیدا کند، زمانی که یک مسافر وارد کنگرهٔ 60 می‌شود با داروی OT به درمان می‌رسد و برای من همسفر این آموزش‌های کنگرهٔ 60 هست که مانند داروی OT عمل می‌کند تا من هم بتوانم به تعادل و آرامش برسم.

خلاصه سخنان کمک راهنمای همسفر:

این روز پر شگون را به بنیان کنگرهٔ 60 و اعضاء نمایندگی رودهن تبریک میگویم به احمد آقا کمک راهنماهای مسافر و همسفر تبریک میگویم و به عباس آقا و همسفران عزیزشان نیز تبریک میگویم؛ همسفر کارش سخت است به دلیل اینکه باید روی خودش کار کند بدون دارو و باید جهان‌بینی را کاربردی کند تا به تعادل برسد کار زهرا خیلی سخت بود و در ابتدا صبور نبود ولی باگذشت زمان باکار کردن روی خودش به یک خدمتگزار فوق‌العاده تبدیل شد از ایشان تشکر می‌کنم که مرا یاری کردند تا در ابتدای راه‌اندازی گروه خانواده در نمایندگی رودهن شکل بگیرد و امیدوارم هر چه زودتر جایگاه راهنمایی را برای عباس آقا و زهرای عزیز ببینم و برای ساغر عزیز هم‌آرزوی موفقیت در این مسیر رادارم.

خلاصه سخنان همسفر ساغر:

این روز را به راهنمای پدرم احمد آقا و به پدرم تبریک میگویم و افتخار می‌کنم که این جایگاه را تجربه کرده و از خانم فاطمه و راهنمای خودم و خانم شیما راهنمای مادرم تشکر می‌کنم بابت تمام کمک‌هایی که به ما می‌کنند.

نگارنده و ویراستار: مسافر عباس
عکس: مسافر مهرداد
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی عمومی، تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر احمد شنبه 29 تیر 1398 09:32 ب.ظ
سلام خدا قوت و تبریک به همه عزیزان
ساغر همسفر عباس پنجشنبه 27 تیر 1398 05:25 ب.ظ
سلام و خدا قوت به تمام عزیزان
همسفرمهتاب دوشنبه 24 تیر 1398 10:26 ق.ظ
کفرش همه ایمان شد تاباد چنین بادا.
مسافر علی لژیون ۶ جمعه 21 تیر 1398 10:47 ب.ظ
باسلام وخسته نباشید به استاد جلسه وتمامی خدمتگزاران شعبه رودهن وتولد ۳ سال رهایی عباس اقا را تبریک میگم وارزوی موفقیت برای همه را دارم
مسافر قاسم لژیون ششم جمعه 21 تیر 1398 07:14 ق.ظ
خدا قوت و تبریک به احمد آقا و عباس عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic