کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی رودهن
جمعه 6 تیر 1399 ساعت 11:31 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمود احدی نوید | ( نظرات )
جلسه اول از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگرهٔ 60؛ نمایندگی رودهن ویژه آقایان مسافر در روز شنبه مورخ 99/4/7 با دستور جلسه: حرمت کنگره 60، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟با استادی کمک راهنما، مسافر رضا و نگهبانی مسافر مهرداد و دبیری مسافر محمد حسین رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

"در ضمن اولین سال رهایی مسافر مهدی، رهجوی کمک راهنمای محترم، مسافر رضا را با شور فراوان جشن گرفتیم"

خلاصه سخان استاد:

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر

در مورد دستور جلسه امروز باید بگویم: که دستور جلسه امروز به دو بخش تقسیم می‌شود. اول حرمت کنگره 60 و سپس تولد یک سال رهایی آقا مهدی کریمیان.

برای اینکه یک ساختاری بقاء داشته باشد و به مسیر خود ادامه بدهد باید یکسری قوانین و حرمت‌ها برای آن تعریف شود. در کنگره 60 نیز این‌چنین است و این قوانین و حرمت‌ها وجود دارد و در هر جلسه این حرمت‌ها دو بار خوانده می‌شود و به‌گونه‌ای نوشته شده‌اند که هیچ ایرادی بر آنها نمی‌توان گرفت. من بارها این مثال را در لژیون زده‌ام که اگر دیدید در کنگره شخصی حتی به پنج هزار تومان نیاز دارد حق ندارید به او پولی بدهید ولی گاهی اوقات بعضی این حرمت را فراموش می‌کنند و با دیگر اعضاء رابطه مالی برقرار می‌کنند و همین عمل باعث شده تا عده‌ای ضربه بخورند و از مسیر یا سفر خود خارج شوند. یا درجایی دیگر به این موضوع اشاره شده است که اعضای کنگره 60 نباید در سفر اول با هم رفت و آمد خانوادگی داشته باشند حتی اگر قبل از ورود خود به کنگره رابطه خانوادگی داشته‌اند.

تمام این حرمت‌ها و قوانین بر طبق تجربه به دست آمده است و برای این گفته شده‌اند که راه و مسیری که در آن قدم گذاشته‌ایم پایدار و پابرجا بماند.

خلاصه سخان استاد در مورد مسافر مهدی:

اما در مورد قسمت دوم دستور جلسه که مربوط به مهدی عزیز می‌شود باید بگویم: نکته قابل توجه در مورد مهدی این است که از همان روز اول که وارد این مجموعه شد فرد مؤدبی بود و همیشه به حرمت‌های کنگره 60 احترام می‌گذاشت. مهدی جز افرادی بود که در کنگره 60 حرمت‌ها و قوانین را به طور کلی رعایت کرد و همین موضوع باعث شد تا بتواند به درمان و رهایی برسد. لازم به ذکر است یکی از دلایلی که کمک کرد تا مهدی تاکنون در کنگره ماندگار شود لطفی بود که آقای اکبر ممی زاده در حق او کرد و او را وارد قسمت OT کرد تا در آنجا خدمت کند و همین موضوع خدمتی کمک بسیاری به او کرد تا بتواند تاکنون در این مجموعه ماندگار باشد.

و این موضوع خدمت کردن مسئله‌ای است که در مورد همگی ما صادق است. حال فردی ازنظر مالی خدمت می‌کند و فرد دیگری ازنظر فیزیکی، درهرحال خدمت کردن در این مجموعه یک ابزار برای در مسیر ماندگار بودن است و این جایگاه خدمتی چیزی نیست که به سادگی به دست به یاد و فرد باید لایق آن جایگاه باشد تا بتواند در آن قسمت خدمت کند.

در آخر باید به این موضع اشاره‌ کنم که یکی از خصوصیات مهدی این است که به حرفی که میزند پایبند است و آن را بدون کم و کاستی انجام می‌دهد. امیدوارم مهدی همچنان به این مجموعه پایبند باشد تا بتواند به آن هدفی و ایده عالی که مد نظرش است دست برسد.

از همه شما که به صحبت‌های من توجه کردید ممنون و سپاسگزارم.

«در ادامه تولد اولین سال رهایی مسافر مهدی را به جشن و شادی نشستیم»

اعلام سفر مسافر مهدی:

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر

با بیش از ۱۲ سال تخریب وارد کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک و شیره، مدت ۱۱ ماه سفر کردم به روش DST، داروی درمان شربت OT، با کمک راهنمایی آقای رضا شهریاری و اکنون ۱ سال و ۶ ماه است که آزاد و رها هستم.

آرزوی مسافر مهدی:

امیدوارم تمامی تازه واردین و آن‌هایی که در سفر اول هستند بتوانند این جایگاه را تجربه کنند و به درمان و رهایی برسند.

سخنان مسافر مهدی:

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر

جا دارد تشکر کنم از جناب آقای مهندس بنیان‌گذار این مجموعه و تمام خدمتگزاران کنگره 60، همچنین از راهنمای عزیزم آقای رضا شهریاری تشکر می‌کنم که در این مسیر به من کمک کردند و از خانم شیما کمک راهنمای محترم سپاسگزارم که کمک کردند تا من بتوانم اکنون در کنار همسفرم این جایگاه را تجربه کنم.

من در اویل مصرف خود نمی‌توانستم قبول کنم که یک فرد مصرف کننده مواد مخدر هستم و فکر می‌کردم مصرف کننده مواد مخدر به شخصی میگویند که شرایط بد جسمی، روحی و اقتصادی داشته باشد؛ اما بعد از گذشت زمانی متوجه شدم که من نیز یک فرد مصرف کننده هستم و وابستگی شدیدی به مواد مخدر دارم یا بهتر است بگویم که به مواد مخدر اعتیاد پیداکرده‌ام.

 از خداوند بزرگ ممنون و سپاسگزارم که مرا با کنگره 60 آشنا کرد و مرا کمک کرد تا بتوانم به درمان و رهایی برسم.

خلاصه سخنان، کمک راهنمای هسمفر، خانم شیما

من هم این رهایی زیبا را به مسافر محترم آقا مهدی و همسفرشان و همچنین راهنمای محترمشان  تبریک عرض می‌کنم، مطلبی که به ذهن من می‌رسد این است که کنگره 60 ما را به‌گونه‌ای اهلی کرده است.

زمانی انسان به جایگاهی برسد که آموزش‌ها و علمی را که در کنگره کسب کرده است را کاربردی کند، آن زمان می‌توان گفت؛ به‌گونه‌ای اهلی شده است و امیدوارم ما هم بتوانیم در این مجموعه اهلی شویم و حرمت‌های کنگره 60 را عملی کنیم.

کنگره 60 جایگاهی است که می‌تواند انسان را تبدیل به طلا و الماس کند البته اگر ما از این جایگاه درست استفاده کنیم و بتوانیم فلز خود را تغییر دهیم در غیر این صورت به یک فلز بی‌ارزش تبدیل خواهیم شد ولی اگر از علم و آگاهی کنگره 60 به خوبی استفاده کنیم به طلا و الماس تبدیل خواهیم شد و دیگر دورریختنی نخواهیم بود.

سخنان همسفر‌، مسافر مهدی:

در ابتدا از بنیان کنگره 60 و خانم آنی، راهنمای مسافرم و همچنین راهنمای عزیزم خانم شیما تشکر می‌کنم و درنهایت از مسافرم که باعث شد این جایگاه را تجربه کنم.

امروز شاهد معجزه‌ای بودم زیرا تولد یک سال رهایی مسافرم و چهل سالگی او باهم هم‌زمان شدند و این واقعاً یک تولد دوباره برای او می‌تواند باشد.

این را نیز باید بگویم آقا مهدی پدر و همسر خوبی برای ما بودند و هستند، چه در دوران مصرف مواد مخدر و چه در دوران رهایی نمی‌گذاشتند به ما سخت بگذرد و همیشه ما را حمایت می‌کردند.

در آخر امیدوارم در تولد سه سال رهایی مسافرم با شال کمک راهنمایی در این جایگاه حاضر شوم.


در ضمن امروز شاهد ۴ رهایی، از بند مواد و نیکوتین بودیم


رهایی مسافر مجتبی، رهجوی کمک راهنما، مسافر کیان از بند مواد مخدر

رهایی مسافر حسین، رهجوی کمک راهنما، مسافر کیان از بند مواد مخدر

رهایی مسافر داود، رهجوی کمک راهنما، مسافر کیان از بند مواد مخدر

رهایی مسافر رحیم، رهجوی کمک راهنما، مسافر کیان از بند نیکوتین
مرزبان کشیک: مسافر حبیب

مرزبان کشیک همسفران: همسفر مریم

عکاس: مسافر رحیم

تنظیم و ویراستاری: مسافر محمود


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی عمومی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهام همسفرحسین.. لژیون سوم سه شنبه 10 تیر 1399 09:35 ب.ظ
خداقوت استاد گرامی جلسه بسیار خوبی بود باانرژی فوق العاده بالا .به امید رهایی تمام سفر اولی ها.
مسافر پوریا سه شنبه 10 تیر 1399 02:21 ب.ظ
سلام خدا قوت تبریک میگم پایدار باشید
فاطمه همسفر احمد لژیون یکم سه شنبه 10 تیر 1399 01:52 ب.ظ
تا باد چنین بادا ...
مسافر علی لژیون 6 دوشنبه 9 تیر 1399 10:33 ب.ظ
تبریک به خانواده بزرگ کنگره 60 خداقوت اقا مهدی ان شالله ازاد مردی شما را جشن بگیریم تبریک به حسین اقا داداش رحیم اقا مجتبی واقا داوود مبارک همه شما باشه
مسافر احمد رستمی دوشنبه 9 تیر 1399 03:58 ب.ظ
سلام خدا قوت و تبریک به عزیزان
مسافر حبیب الله یکشنبه 8 تیر 1399 10:26 ب.ظ
سلام
جلسه خیلی خوب و پر انرژی بود
سمیرا همسفر رحیم لژیون یکم یکشنبه 8 تیر 1399 03:43 ب.ظ
خداقوت به استاد گرامی. تبریک به مسافر مهدی و همسفر ایشان. تبریک به عزیزانی که ازبند اعتیاد و نیکوتین رها شده اند ونیز خداقوت به راهنمایان این عزیزان.
فاطمه لژیون دوم همسفر مهدی یکشنبه 8 تیر 1399 10:02 ق.ظ
ممنون وسپاسگذارم از تمام کسانی که در شعبه رودهن خدمت میکند ویک خسته نباشید خدمت آقای شهریاری بابت تمام زحماتی که بی دریغ میباشد
عصمت همسفر یوسف لژیون دوم یکشنبه 8 تیر 1399 01:10 ق.ظ
سلام خدا قوت
مسافر محمود یکشنبه 8 تیر 1399 12:42 ق.ظ
مهدی جان، اولین سال رهائیت را به شما و خانواده محترمان و راهنمای گرامیتان تبریک عرض میکنم.
در ضمن به این چهار عزیز و راهنمای محترمشان نیز تبریک عرض میکنم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات